Autore

Autore

Inese Dāvidsone akadēmiski ir ieguvusi filozofijas bakalaura grādu (Bc.phil.), MBA biznesa vadības administrācijas maģistra grādu (Mg.oec.) un šobrīd raksta doktora disertāciju biznesa vadības specialitātē par tēmu – Dzīvesveida bizness, kā ilgtspējīgas attīstības pamats Latvijā (PhD.oec.cand). Dažādās akadēmiskās izglītības veidojušas plašu pasaules redzējumu un spēju orientēties lielos informācijas apjomos, nezaudējot savu kursu un iekšējo ticību. Praktiskās zināšanas veidojušas Ineses loģisko lietu izpratni, savukārt humanitārās disciplīnas paplašinājušas redzesloku un devušas vēsturisko fonu savas domas veidošanai. Nerimstošā izglītības turpināšana ir Ineses patiesā daba. Līdzīgi kā dzīvība ir kustībā, arī Ineses būtība ir izaugsmē, paplašinājumā, padziļinājumā un jaunās perspektīvās.

Profesionāli Inese ir konsultējoša vēdiskā astroloģe un viņas darbs ir līdzīgs mūzikai. Atrast katra cilvēka dvēseles stīgu, kas ir atskaņojusies, notīrīt to un nospodrināt līdz tīram un dzidram tonim. Apzināta dzīvošana, savas būtības izprašana, likumsakarīgu ikdienas notikumu atšķetināšana cēloņu līmenī un savu dzīves rīcības instrumentu jēgpilna izmantošana – tie ir mērķi, uz kādiem vērstas visas atbildes, uz ko plašo jautājumu klāstā atbild vēdiskā astroloģe.
Hennas māksla ir Ineses dvēseles dziesma. Tradicionāla, vēsturiska, autentiska, maģiska un valdzinoša. Hennas konusi Ineses rokās kļūst par burvju nūjiņu, kas piepilda visas vēlēšanās. Hennas zīmējumi nomierina ķermeni, tie līdzsvaro nenosvērtību, nervozitāti un prāta nepatstāvīgumu.
Lekciju lasīšana ir iespēja dalīties un dot. Ineses plašais lekciju tēmu piedāvājums ir saistošs gan koorporatīviem pasākumiem, gan privātām ballītēm. Ironiskais vieglums un skaidrā valoda ir Ineses trumpis, kas ļauj sarežģītas un neizprotamas tēmas skaidrot saprotami jebkuram un aizrautīgā runa neatslābstoši liek tvert katru domu un izteikumu.
Ikdienā Inese ir mamma saviem trīs bērniem un sieva savam Vīrietim.
No jogas līdz cigun, no Jūrmalas līdz Vjetnamai, no sirds līdz kosmosam – tik plašs darbības, apzināšanās, rīcības, pieņemšanas un aktivitātes lauks ir Ineses būtība. Gribi – vari – dari – punkts.

Ineses moto:

„Kad cilvēks sāk uzdrīkstēties īstenot savus sapņus, viņš gūst pieeju Visuma enerģijai. Dzīves potenciālā ir sasniegt visu, kas iecerēts. Tamdēļ neveiksme ir nekas cits, kā vien drosmes trūkums un bailes uzsākt ko jaunu. Neveiksme cilvēku pilnveido, tamdēļ iegūst tas, kurš zaudē. Dzīves pilnasinīgums ir tās dažādībā. Un bagātība ir spējā nevis just, bet justies. Ikdienas dzīves dažādās situācijas un izaicinājumi liek izjust ļoti plašu emociju gammu. Atrast savu līdzsvaru ir atslēgas lieta labsajūtai.‘’