Kā lietot intuīcijas kārtis?

Kā lietot Intuīcijas kārtis

Vadoties pēc sinhronizācijas principa šajā kāršu komplektā nakšatras tiek pielietotas, kā atklāsmes un padomdevēja instruments – Intuitīvās kārtis. Tās palīdzēs labāk noorientēties savos nolūkos un iedarbināt intuitīvo uztveri. Intuitīvās kārtis bāzējas uz vienu no vēdiskajām zināšanām kā Džjotiš Šastra (no sanskrita tulkojas kā “zināšanu gaisma”) prognozēšanas metodēm – Prašana (tulkojās no sanskrita kā “prasīt”, “vaicāt”).

Prašnas metode ir orientēta uz konkrēta jautājuma izskatīšanu. Kad tas ir nobriedis un ir patiesi aktuāls, tad tā izteikšanas brīdi ir dzimis jautājums. Cilvēkam, kurš noformulē savu jautājumu, tam jāpieiet atbildīgi, jo Prašna nav ne izklaide, ne banāla zīlēšana, bet gan sakrāls pasākums, kuram jāpieiet ar godbijību.

Jo precīzāk jautājums tiks noformulēts, jo labāk. Piemēram, kā veidosies attiecības ar iecerēto cilvēku, tas pats var tikt attiecināts uz biznesa partneriem. Šis princips attiecas uz visiem aktuālajiem jautājumiem, kā darba lietas, piemēram, kādas ir perspektīvas izvēlētajā vai piedāvātajā darba vietā. Vai ārzemju brauciens būs veiksmīgs, vai izvēlētais mājoklis (pirkšana, īrēšana) apmierinās, vai projekts nesīs rezultātu u.t.t.

Šajā Parašnas metodē atbildei uz izauklēto jautājumu izvelciet vienā reizē vienu kārti. Tas ir unikāls brīdis, kad iecerētais nolūks un jautājums sinhronizējas ar izvilktās kārts nakšatras simbolu un aprakstu, caur kuru tiks dots vēstījums un atbilde rīcības stratēģijai ceļā uz iecerēto mērķi.